Öğeyi Oyla
(0 oy)

 

 

“Taşlar değil, yapılan işler anıtları oluşturur” John Lothrop MOTLEY

HAKKIMIZDA

Kuruluşlar için bilgi kaynaklarına erişim giderek kolaylaşmakla beraber, bu amaç için harcanan zaman bir o kadar değerli hale gelmiştir. KALİTE REHBERİ Mühendislik ve Yönetim Sistemleri Danışmanlığı firması, kuruluşlarımıza, uluslararası ya da yerel pazarlarda, sadece Sistem Belgesi aracılıyla değil, etkinliği ve verimliliği sağlanmış, maliyetleri düşüren ve eşzamanlı olarak müşteri memnuniyetini arttıran Yönetim Sistemleri oluşturmak, sürdürülebilirliğini sağlamak ve ihtiyaç duyulan eğitimleri sunmak amacıyla 2005 yılında faaliyete geçmiştir.İlgili sistem standartları konusundaki bilgisini, sektörlere özgü teknik bilgisiyle birleştirmiş uzman kadrosu, bu amacımızın omurgasıdır.Kuruluşların, ürettiğimiz hizmetler aracılığıyla elde edeceği faydanın, KALİTE REHBERİ ' nin elde edeceği faydadan çok daha ötede olması temel yaklaşımımızdır.

BİZ KİMİZ?

KALİTE REHBERİ uzmanları, Kalite ve Akreditasyon konusundaki tecrübelerini paylaşarak ve Yönetim Sistemlerinin etkin olarak uygulanmasını sağlayarak hizmet sunduğu kuruluşlarda fark yaratmaktadır.

Bu amaçlarla gerçekleştirdiğimiz faaliyetleri, müşterilerimizin çıkarlarını gözeterek, mesleğin saygınlığını koruma amacı ile bütünleştirerek, yasal zorunlulukların da üstünde gönüllülük yaklaşımıyla uygulamaya özen göstermekteyiz.

 

Okunma 4321 defa Son Düzenlenme Çarşamba, 14 Ocak 2015 19:29
Bu kategoriden diğerleri: « ana sayfa Referanslar »

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

+90 (262) 721 12 97 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.